26.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Зробити румунський паспорт

Зробити румунський паспорт

Зараз щораз більше наших співвітчизників замислюються, яку точку призначення обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, впродовж цих років великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це реально відкриті можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не лише у ЄС, а й у решті світу. Це безпроблемний перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довго перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи порівняно велику платню. Додатково це – всі бонуси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу насправді – непросто. Слід фахово розбиратися у законах, розуміти всі належні етапи з набуття громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Подібна підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові опрацювання, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає видача свідоцтва про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як оформити візу. Процес надання румунського громадянства включає дії з пакетом документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Зазвичай на все потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Дуже важливо мати при собі надійного порадника. Фахові співробітники GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите тривалість набуття румунського паспорта. Наш процес не передбачає незапланованих витрат, надаємо змогу виплат частинами. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите змогу подати на громадянство ЄС для ваших дітей за простою процедурою. Це справжня можливість для всієї родини – квиток на європейське життя. Паспорт Євросоюзу зручніше за найкращу візу, бо це – назавжди!

Наша компанія тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості українцям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не марнуйте Ваш час – ЄС чекає!