24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Зробити паспорт ЄС

Зробити паспорт ЄС

Нині щораз більше громадян замислюються, яку країну обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Через це останнім часом значною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально хороші можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не тільки у Європі, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у оформленні віз, можливість довго бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у іноземній державі, заробляти порівняно хорошу зарплату. До того ж, це – всі бонуси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно добре розбиратися у законах, знати всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, та терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Така допомога включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та інформування для присвоєння паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає видача документів про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність на разі має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не так легко, як відкрити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає дії з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Зазвичай на це витрачається від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста задача. Через це важливо обрати собі обізнаного порадника. Фахові співробітники GLOBUS створили чіткий алгоритм, що допоможе належно отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите час набуття румунського громадянства. Наш алгоритм не передбачає зайвих розтрат, існує можливість виплат поетапно. До того ж, саме від GLOBUS ви одержите право подати на громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за простою програмою. Крута реальна можливість для цілої родини – квиток на перспективне майбутнє. Громадянство Румунії краще за найкращу візу, адже це – назавжди!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості українцям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте Ваш час – ЄС так близько!