8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Заробітки в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна причина є – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Нескладно працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
• Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
• Зварювальники. Слюсарі. Техніки. Механіки.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються штукатури, муляри, зварювальники, електрики,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here