22.3 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 18, 2018

Європейський паспорт

Європейський паспорт

Тепер дедалі більше українців замислюються, яку країну обрати для вищих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

Тому останніми роками відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це справді широкі можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не тільки у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у оформленні віз, право довше перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин країни ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у багатьох країнах, маючи порівняно хорошу зарплату. До того ж, це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Необхідно фахово орієнтуватися у законодавстві, знати всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, та терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, багато українців залучають послуги професіоналів. Подібна допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Велику популярність нині показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства включає дії з пакетом документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на це йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова задача. Через це важливо мати при собі надійного помічника. Фахові співробітники GLOBUS створили оптимальний алгоритм, що допоможе належно отримати паспорт Румунії. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво зменшите тривалість отримання румунського громадянства. Цей процес не вимагає зайвих розтрат, є опцію оплати поетапно. Крім того, саме від GLOBUS ви одержите змогу подати на громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за простою програмою. Крута справжня можливість для всієї родини – шанс на європейське майбутнє. Громадянство Румунії краще за найкращу візу, бо це – постійне!

Наша фірма тривалих 15 років знаходить можливості українцям відкривати Європу. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не гайте свій час – Європа чекає!