24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Які документи потрібні для румунського паспорта

Які документи потрібні для румунського паспорта

Нині все більше наших співвітчизників замислюються, яку країну обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Через це впродовж цих років відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально широкі можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у Європі, а й у решті світу. Це безпроблемний перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, право довше перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, заробляти справді велику платню. Додатково це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законах, знати всі необхідні етапи з набуття громадянства ЄС, а також строки реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Ця допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові опрацювання, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом роботи стає оформлення документів про отримане громадянство.

Велику запитуваність на разі має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як відкрити візу. Процедура надання румунського громадянства включає дії з пакетом документів, 2 візити в консульські установи, приймання громадянства та видачу паспорта ЄС. Переважно на це потрібно від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста програма. Дуже важливо мати при собі надійного помічника. Фахові співробітники GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, як найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно скоротите тривалість набуття румунського паспорта. Наш алгоритм не передбачає зайвих витрат, є змогу виплат частинами. Крім того, саме від GLOBUS ви набуваєте змогу подати на паспорт ЄС для ваших дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для цілої сім’ї – шанс на перспективне життя. Громадянство Євросоюзу вигідніше за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям відкривати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій родині. Не марнуйте Ваш час – весь світ так близько!