16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Як зробити румунський паспорт

Як зробити румунський паспорт

Нині дедалі більше людей замислюються, яку державу обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

Через це впродовж цих років великою популярністю користується отримання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це справді широкі можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довго перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у іноземній державі, маючи порівняно хорошу зарплату. Також це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно фахово розбиратися у законодавстві, знати всі належні етапи з набуття громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Подібна послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові опрацювання, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає надання документів про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність на разі показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як відкрити візу. Процедура надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, приймання громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на все потрібно від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Тому важливо мати при собі обізнаного порадника. Фахові співробітники GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, що допоможе належно отримати Ваш паспорт ЄС. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість набуття румунського громадянства. Цей алгоритм не передбачає незапланованих витрат, існує можливість оплати поетапно. Крім того, саме від GLOBUS ви одержите змогу оформити громадянство ЄС для ваших дітей за простою процедурою. Це реальна можливість для всієї сім’ї – квиток на європейське майбутнє. Громадянство Румунії краще за будь-яку візу, адже це – назавжди!

Наша компанія вже 15 років знаходить можливості людям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій родині. Не марнуйте Ваш час – Європа чекає!