5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Як зробити румунський паспорт в Чернівцях

Як зробити румунський паспорт в Чернівцях

Тепер дедалі більше людей замислюються, яку точку призначення обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Через це останніми роками великою популярністю користується отримання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це справді широкі можливості для українця! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у Європі, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, відсутність потреби у оформленні віз, можливість довго перебувати у багатьох країнах.

Дуже важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у багатьох країнах, маючи дійсно велику зарплату. Додатково це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського паспорта насправді – непросто. Необхідно фахово орієнтуватися у законах, знати всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги обізнаних компаній. Ця підтримка включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та підготовку для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Велику популярність нині показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії передбачає дії з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на це потрібно від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Тому важливо мати при собі надійного помічника. Фахові співробітники GLOBUS сформували оптимальний алгоритм, що допоможе належно отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно зменшите час отримання європейського паспорта. Наш процес не вимагає незапланованих витрат, є змогу оплати частинами. До того ж, саме з GLOBUS ви маєте змогу оформити паспорт ЄС для ваших дітей за спрощеною процедурою. Це справжня можливість для цілої сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Паспорт Румунії зручніше за будь-яку візу, бо це – назавжди!

Наша компанія вже п’ятнадцять років допомагає людям пізнавати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не марнуйте Ваш час – весь світ так близько!