9.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Як зробити румунське громадянство

Як зробити румунське громадянство

На сьогодні щораз більше людей замислюються, яку країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому останнім часом відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно широкі можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у ЄС, а й у решті світу. Це безперешкодний перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у відкритті віз, право довго бути у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи дійсно велику платню. Додатково це – всі плюси соціального захисту, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід вільно орієнтуватися у законах, розуміти всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги професіоналів. Ця послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом роботи стає видача свідоцтва про нове громадянство.

Велику популярність нині показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не так легко, як відкрити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає роботу з збором документів, 2 візити в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова задача. Через це важливо залучити собі надійного помічника. Профільні менеджери GLOBUS створили оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви суттєво зменшите час надання європейського громадянства. Цей процес не передбачає незапланованих розтрат, існує опцію оплати поетапно. Крім того, саме від GLOBUS ви набуваєте змогу оформити паспорт ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Це доступна можливість для всієї родини – шанс на перспективне майбутнє. Громадянство ЄС зручніше за найкращу візу, бо це – постійне!

Наша фірма вже п’ятнадцять років допомагає людям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не гайте Ваш час – Європа так близько!