13 C
Kyiv
Субота, Вересень 22, 2018

Як зробити паспорт ЄС

Як зробити паспорт ЄС

Нині дедалі більше людей замислюються, яку іноземну країну обрати для більших заробітків. Багато хто міркує про переїзд в інші країни для постійного проживання.

Тому останніми роками великою популярністю користується отримання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально відкриті можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не лише у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох границь, зникнення потреби у оформленні віз, право довше перебувати у багатьох країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, заробляти порівняно велику платню. До того ж, це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід вільно розбиратися у законах, знати всі належні етапи з отримання громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Подібна допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає надання свідоцтва про отримане громадянство.

Велику запитуваність на разі має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не так просто, як оформити візу. Процедура надання громадянства Румунії передбачає роботу з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та видачу паспорта ЄС. Переважно на це йде від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Тому важливо обрати собі обізнаного порадника. Наші менеджери GLOBUS створили оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати паспорт Румунії. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво скоротите тривалість надання європейського паспорта. Цей алгоритм не вимагає зайвих розтрат, є змогу оплати поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви набуваєте право подати на паспорт ЄС для ваших дітей за спрощеною програмою. Це реальна можливість для цілої сім’ї – шанс на європейське життя. Громадянство Євросоюзу зручніше за будь-яку візу, бо це – назавжди!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років допомагає людям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не марнуйте Ваш час – Європа так близько!