17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Як виїхати в Ізраїль

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна причина є – достойна заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
• Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.
• Техніки. Зварювальники. Слюсарі. Механіки.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються муляри, штукатури, зварювальники, електрики,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Наші менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here