10.4 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 18, 2018

Як поїхати в Ізраїль

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Є головна причина – достойна заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
• Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
• Механіки. Слюсарі. Техніки. Зварювальники.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються зварювальники, штукатури, електрики, муляри,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Спеціалісти допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here