20.3 C
Kyiv
П’ятниця, Вересень 21, 2018

Як поїхати на роботу в Ізраїль

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Є причина головна – достойна заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.
Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
• Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
• Техніки. Зварювальники. Слюсарі. Механіки.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються електрики, зварювальники, муляри, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соціальне забезпечення.
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Наші менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here