24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Як отримати румунський паспорт

Як отримати румунський паспорт

Нині дедалі більше людей замислюються, яку країну обрати для вищих заробітків. Багато хто думає про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому останніми роками відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це справді відкриті можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не лише у Європі, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у оформленні віз, право довше перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у багатьох країнах, заробляти дійсно велику зарплату. Додатково це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Необхідно фахово розбиратися у законах, знати всі належні етапи з отримання громадянства ЄС, а також строки перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Подібна послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для присвоєння паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає надання документів про нове громадянство.

Велику популярність на разі має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає роботу з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все потрібно від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Через це важливо обрати собі обізнаного порадника. Профільні менеджери GLOBUS склали оптимальний алгоритм, як найшвидше отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво зменшите час набуття європейського громадянства. Цей алгоритм не вимагає зайвих витрат, є змогу оплати частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви одержите право подати на паспорт ЄС для своїх дітей за спрощеною програмою. Це справжня можливість для всієї сім’ї – квиток на перспективне майбутнє. Паспорт Євросоюзу зручніше за найкращу візу, адже це – пожиттєво!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості людям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не гайте свій час – Європа чекає!