8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Як отримати румунський паспорт в Чернівцях

Як отримати румунський паспорт в Чернівцях

Сьогодні все більше громадян замислюються, яку іноземну країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Через це останнім часом великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це дійсно хороші можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, зникнення потреби у оформленні віз, право довше перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у багатьох країнах, заробляти порівняно хорошу зарплату. Також це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законодавстві, знати всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Подібна підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає надання документів про нове громадянство.

Велику запитуваність на разі показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як відкрити візу. Процес надання громадянства Румунії включає дії з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та видачу паспорта ЄС. Зазвичай на все йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Тому важливо мати при собі досвідченого порадника. Профільні співробітники GLOBUS створили оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість набуття європейського паспорта. Цей процес не вимагає зайвих витрат, надаємо опцію виплат поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви маєте змогу оформити паспорт ЄС для своїх дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для всієї сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Паспорт ЄС зручніше за будь-яку візу, бо це – постійне!

Наша фірма тривалих 15 років допомагає людям пізнавати Європу. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте Ваш час – Європа чекає!