14.6 C
Kyiv
Неділя, Вересень 23, 2018

Як отримати румунське громадянство

Як отримати румунське громадянство

На сьогодні дедалі більше наших співвітчизників замислюються, яку державу обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останніми роками значною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно відкриті можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у оформленні віз, можливість довше бути у різних країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, заробляти порівняно хорошу платню. До того ж, це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід вільно розбиратися у законах, знати всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Ця допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання документів про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність зараз показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не так легко, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає дії з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Зазвичай на це йде від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста програма. Через це важливо обрати собі обізнаного порадника. Фахові співробітники GLOBUS склали оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите тривалість набуття європейського паспорта. Цей процес не вимагає незапланованих витрат, є змогу оплати поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите змогу подати на громадянство ЄС для ваших дітей за простою програмою. Це справжня можливість для всієї родини – квиток на перспективне життя. Громадянство Євросоюзу зручніше за найкращу візу, бо це – пожиттєво!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям пізнавати Європу. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не гайте свій час – ЄС так близько!