16.7 C
Kyiv
Четвер, Вересень 20, 2018

Як отримати паспорт ЄС

Як отримати паспорт ЄС

Нині все більше наших співвітчизників замислюються, яку точку призначення обрати для вищих заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Через це впродовж цих років відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно хороші можливості для українця! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довго перебувати у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість просто піти на роботу у іноземній державі, заробляти справді хорошу платню. Також це – всі плюси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Слід добре розбиратися у законах, знати всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, та строки перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги професіоналів. Подібна допомога включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом роботи стає видача документів про отримане громадянство.

Велику запитуваність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не так просто, як відкрити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає дії з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Зазвичай на все витрачається від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста задача. Через це важливо залучити собі надійного порадника. Наші співробітники GLOBUS створили оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви суттєво зменшите тривалість надання європейського паспорта. Цей алгоритм не вимагає незапланованих витрат, надаємо можливість виплат поетапно. До того ж, саме від GLOBUS ви одержите право оформити паспорт ЄС для ваших дітей за простою програмою. Це справжня можливість для всієї родини – квиток на перспективне майбутнє. Паспорт ЄС краще за найкращу візу, бо це – пожиттєво!

Наша компанія тривалих 15 років знаходить можливості українцям відкривати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій родині. Не марнуйте Ваш час – ЄС так близько!