20 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 18, 2018

Як отримати громадянство ЄС

Як отримати громадянство ЄС

Нині все більше громадян замислюються, яку точку призначення обрати для більших заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

З огляду на це, впродовж цих років значною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно хороші можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не лише у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у відкритті віз, право довше бути у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у іноземній державі, заробляти порівняно велику зарплату. Додатково це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського громадянства насправді – непросто. Слід добре орієнтуватися у законах, розуміти всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також строки перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати шлях до громадянства, багато українців користуються з послуги професіоналів. Ця допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для набуття громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу популярність на разі показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає роботу з пакетом документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта ЄС. Зазвичай на все йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і непроста процедура. Дуже важливо залучити собі обізнаного помічника. Наші співробітники GLOBUS створили оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно скоротите час набуття румунського паспорта. Цей алгоритм не вимагає зайвих витрат, надаємо опцію оплати частинами. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите право подати на паспорт ЄС для своїх дітей за спрощеною програмою. Це доступна можливість для всієї сім’ї – шанс на перспективне життя. Громадянство Євросоюзу вигідніше за будь-яку візу, бо це – постійне!

Наша фірма вже 15 років допомагає людям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не гайте свій час – весь світ так близько!