10.3 C
Kyiv
Неділя, Жовтень 21, 2018

Як отримати громадянство Румунії

Як отримати громадянство Румунії

Зараз дедалі більше людей замислюються, яку точку призначення обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому останніми роками великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально відкриті можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у оформленні віз, право довго перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у іноземній державі, заробляти справді велику платню. До того ж, це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід добре орієнтуватися у законодавстві, розуміти всі належні етапи з набуття громадянства ЄС, а також терміни перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Така допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Велику запитуваність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як оформити візу. Процедура надання румунського громадянства передбачає дії з пакетом документів, 2 поїздки в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Зазвичай на це потрібно від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Тому важливо мати при собі досвідченого порадника. Фахові співробітники GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно скоротите тривалість надання європейського громадянства. Наш алгоритм не вимагає зайвих витрат, є можливість виплат частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви маєте право оформити паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною програмою. Це справжня можливість для цілої родини – квиток на європейське життя. Паспорт Румунії зручніше за найкращу візу, бо це – постійне!

Наша компанія тривалих п’ятнадцять років допомагає людям пізнавати Європу. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте свій час – Європа чекає!