5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Віза в Ізраїль ціна

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Причина є головна – достойна заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
• Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
• Зварювальники. Механіки. Слюсарі. Техніки.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються електрики, штукатури, муляри, зварювальники,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here