12.7 C
Kyiv
Понеділок, Вересень 17, 2018

Віза Ізраїль

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Головна є причина – висока заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Нескладно працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
• Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
• Механіки. Техніки. Слюсарі. Зварювальники.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються зварювальники, електрики, муляри, штукатури. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here