16 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 18, 2018

Відгуки про роботу в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Причина головна є – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для робочих спеціальностей представників. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
• Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
• Зварювальники. Механіки. Техніки. Слюсарі.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються електрики, штукатури, зварювальники, муляри,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соц. Пакет.
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here