-1.1 C
Kyiv
Субота, 18 Січня, 2020

Відгуки про Globus visa

Globus visa відгуки

Відгуки про Globus visa

Відгуки про Globus VisaВЦ ГЛОБУС працює більше ніж 16 років на українському ринку. Профіль компанії – допомога людям подорожувати світом: візовий сервіс, еміграція, працевлаштування за кордоном.

Сьогодні в офісах Глобус працює команда спеціалістів кожної ланки, що знаються на візових послугах для десятків країн. У компанії постійно доступні програми еміграції, питань громадянства, тривалого перебування та роботи за кордоном.

Щосезону Globus додає нові можливості для роботи за кордоном, відкриваючи для українців нові країни та вигідні вакансії від роботодавців напряму. Замовляючи програму, клієнт отримує візовий сервіс та працевлаштування, всі документи й консультації.

Оплата зумовлена наперед, ніяких процентів на щомісячну зарплату компанія НІКОЛИ не накладає. Зате так роблять інші фірми-посередники, отримуючи нечесний дохід із кожного заробітчанина.
Глобус підтримує право кожного поїхати і заробляти собі гідну зарплату.

Це не дає спокою конкурентам Глобус, які насправді отримують проценти із зарплат заробітчан постійно. Конкуренти атакують сайт globus-visa.com, пишуть негативні відгуки про ВЦ GLOBUS від нібито клієнтів в соцмережах і в Google, щоб приховати реальні відгуки.

Такі дії підривають вашу довіру, що й потрібно зловмисникам. Вони приховують нормальні відгуки від людей, які вже влаштувалися з сім’єю чи поїхали заробити і отримали хороші вакансії. Одразу помітно, що такі коментарі схожі та повні образ, однак ніколи не дають ніяких деталей проблеми. Не дивно, це ж фейки.

Якість роботи ВЦ Globus перевірити нескладно. Дзвінки та заявки приймаються оновленим Клієнтсервісом, профільний менеджер готовий надавати інформацію чи контакт до клієнтів вже з-за кордону.

Шкода відмовитися від сподівань на краще життя в новій країні, вищу в рази зарплату, зважаючи лише на негативні відгуки, написані в Інтернеті невідомо ким. Відвертаючи увагу від компанії з 16-річним досвідом і тисячами успішних кейсів, зловмисники шкодять не тільки Глобусу, а й простим українцям. Знайти реальні відгуки можна на офіційному сайті компанії: https://globus-visa.com/video-reviews/.

Менеджери під час зустрічі в офісі готові надати інформацію від тих клієнтів, що уже скористалися послугами Глобус. На різні програми діють додаткові гарантійні умови. Візовий центр GLOBUS моніторить ситуації клієнтів за кордоном і реагує на всі звернення.
Кращий спосіб переконатися – спробувати самому. Звернення безкоштовні.