16.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Вартість робочої візи в Ізраїль

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Причина є головна – висока заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
• Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
• Зварювальники. Техніки. Механіки. Слюсарі.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються електрики, зварювальники, штукатури, муляри,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here