9.3 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 25, 2018

Вакансії роботи в Ізраїлі

Вакансії роботи в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Причинаєголовна – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностейробочихпредставників. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості. Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.

• Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.

• Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.

• Техніки. Слюсарі. Механіки. Зварювальники.

• Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються електрики, зварювальники, муляри, штукатури. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Ващої мрії і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!