17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Ціна робочої візи в Ізраїль

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна є причина – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.
Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для робочих спеціальностей представників. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
• Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
• Слюсарі. Зварювальники. Техніки. Механіки.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються зварювальники, штукатури, муляри, електрики,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соціальне забезпечення.
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here