5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Центр зайнятості – Робота в Ізраїлі

Центр зайнятості - Робота в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна причина є – високо оплачувана робота. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
  • Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.
  • Слюсарі. Техніки. Механіки. Зварювальники.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються електрики, штукатури, зварювальники, муляри,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соц. Пакет.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Наші менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі умови до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!