8.2 C
Kyiv
П’ятниця, 10 Квітня, 2020

– Ціна Сезону –

лише 199 €*

50% оплати в Україні + 50% в Словаччині

☉ Термін виконання: до 2 тижнів!

Робота в Словаччині

Робота в Словаччині – свіжий напрям для українців. Це офіційне працевлаштування, вигідні умови, вакансії для чоловіків і жінок, зарплати від 1000 євро. Чому краще їхати на роботу в Словаччину саме зараз, розповідаємо ТУТ.

Роботу в Словаччині українці шукають нечасто. Це не така звична країна для заробітків, як сусідні Польща, Чехія та інші. При цьому, дорога до будь-якого міста Словаччини не займе більше, ніж пів доби.

Словаччина – чиста і безпечна країна, зрозуміла для українців. Ціни на життя у Словаччині відрізняються від українських, але в середньому не вищі за чеські чи польські. Мінімальна зарплата в Словаччині також залишається на рівні цих країн. У середньому, зарплати у Словаччині коливаються від 1000 до 3000 євро на місяць, залежно від зайнятості та фаху.

Чому варто обрати роботу в Словаччині?

По-перше, вакансій у Словаччині достатньо. Відкриваються нові заводи і фабрики, будуються нові об’єкти, які потребують трудових ресурсів. Зайняти вакансії можуть і громадяни України.

Робота в Словаччині для чоловіків

Так як система працевлаштування в Словаччині не надто налагоджена, ми вирішили працювати напряму із роботодавцями.

Провідні наші партнери – автозаводи світових автомобільних брендів – Land Rover та Jaguar, нещодавно відкриті у місті Нітра.

Нині ми пропонуємо роботу в Словаччині для чоловіків на близько 10 напрямів роботи на автомобільних заводах працівникам від 18 років, навіть без досвіду і знання мови.

Робота в Словаччині для жінок

Вакансії для жінок у Словаччині, на автозаводах також доступні.
Програма передбачає підготовку необхідних документів в Україні, організацію виїзду до Словаччини, офіційне працевлаштування, розселення в надане роботодавцем житло на пільгових та безоплатних умовах (залежно від вакансій).

Окрім того, кожен працівник безкоштовно проходить фахове навчання перед початком роботи. Стажування оплачується. Працедавець оплачує харчування (обіди) на 75-94%. Діє система бонусів і доплат.
Загалом, працівники заробляють від 1125 євро на місяць.

Є можливість оформити ВНЖ у Словаччині, а ще отримати довгостроковий контракт і премію за лояльність.

Поки інші конкурують за якісні вакансії у Польщі, ви можете вирушити на роботу в Словаччину, маючи біометричний паспорт і бажання заробляти!

Почніть співпрацю з GLOBUS вже сьогодні.

ХОЧЕШ ОДРАЗУ РОБОТУ?

ЗАМОВЛЯТИ РАЗОМ – ВИГІДНО!

пакет "СІМ'Я"

✔ Економія для Вашого сімейного бюджету!

пакет "Best-ДРУГ"

✔ Їдете з другом – заощаджуйте разом!

пакет "1+1=3"

✔ Великій компанії – великі знижки! Не проґав!

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

• БІОМЕТРИЧНИЙ
ПАСПОРТ

Ваш біометричний паспорт має бути дійсним, доступний коридор – не менш, як 45-60 днів.
У Вашому паспорті не повинно бути чинних робочих віз.

• ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ

Довідка про несудимість в Україні надається з апостилем. Якщо Ви працювали в країнах ЄС впродовж останніх 2 років, необхідна довідка про несудимість з апостилем з цих країн.

• ФОТО
4 шт.

Для належного оформлення пакету документів на роботу в Словаччині Вам необхідно подати чотири фото розміром 3х3,5 см. Потурбуйтеся про те, щоб вчасно подати фото.

ВІДГУКИ
про співпрацю з GLOBUS

– КОНТАКТИ –

+38 067 670 04 41

✆ багатоканальний клієнт-сервіс

globus.visa.2003@gmail.com

Instagram
Messenger
Facebook
Telegram