24.4 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Скільки коштує робоча віза в Ізраїль

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Причина є головна – високо оплачувана робота. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.
Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
• Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
• Слюсарі. Техніки. Зварювальники. Механіки.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються муляри, зварювальники, електрики, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Наші менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here