5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Скільки коштує румунський паспорт

Скільки коштує румунський паспорт

Тепер все більше наших співвітчизників замислюються, яку країну обрати для вищих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

З огляду на це, останніми роками відчутною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це справді хороші можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не лише у Європі, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох кордонів, відсутність потреби у відкритті віз, право довше бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи порівняно хорошу платню. Також це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського паспорта насправді – непросто. Необхідно фахово розбиратися у законах, розуміти всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, а також строки перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Така допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає оформлення свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу популярність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки просто, як відкрити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає роботу з пакетом документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на це витрачається від півроку до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста процедура. Через це важливо залучити собі надійного помічника. Фахові менеджери GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно скоротите тривалість набуття румунського громадянства. Наш процес не вимагає незапланованих розтрат, надаємо можливість оплати поетапно. Між іншим, саме від GLOBUS ви одержите змогу оформити паспорт ЄС для ваших дітей за спрощеною процедурою. Це доступна можливість для всієї сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Паспорт ЄС вигідніше за будь-яку візу, адже це – пожиттєво!

Наша фірма вже п’ятнадцять років допомагає українцям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте Ваш час – ЄС так близько!