20.6 C
Kyiv
Субота, Вересень 22, 2018

Румунський паспорт від і до

Румунський паспорт від і до

В умовах сьогодення все більше українців замислюються, яку державу обрати для більших заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

Через це останніми роками відчутною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально широкі можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довго бути у різних країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи порівняно хорошу платню. Також це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід фахово орієнтуватися у законах, знати всі належні кроки з отримання громадянства ЄС, та строки перебігу цього процесу.

Аби офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Подібна послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає оформлення свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу запитуваність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає роботу з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, приймання громадянства та видачу паспорта ЄС. Зазвичай на все потрібно від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Тому важливо обрати собі обізнаного помічника. Профільні співробітники GLOBUS склали чіткий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно зменшите час набуття європейського паспорта. Цей процес не передбачає незапланованих розтрат, існує можливість виплат поетапно. Між іншим, саме з GLOBUS ви маєте право оформити громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною програмою. Крута реальна можливість для цілої родини – квиток на перспективне майбутнє. Громадянство ЄС зручніше за будь-яку візу, бо це – назавжди!

Наша фірма тривалих 15 років допомагає українцям пізнавати Європу. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не марнуйте Ваш час – Європа так близько!