24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунський паспорт ціна 2018

Румунський паспорт ціна 2018

Тепер щораз більше людей замислюються, яку державу обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

Через це останніми роками значною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це реально широкі можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не лише у Європі, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох границь, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довше бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у іноземній державі, заробляти порівняно велику зарплату. До того ж, це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського паспорта без перебільшень – непросто. Слід фахово орієнтуватися у законах, розуміти всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, та терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців залучають послуги професіоналів. Подібна допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для присвоєння громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає надання свідоцтва про отримане громадянство.

Велику запитуваність зараз показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не так легко, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та видачу паспорта ЄС. Переважно на це йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Дуже важливо обрати собі обізнаного порадника. Наші менеджери GLOBUS створили оптимальний алгоритм, як належно отримати Ваш паспорт ЄС. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно зменшите час надання румунського паспорта. Цей алгоритм не передбачає зайвих розтрат, є можливість оплати поетапно. Між іншим, саме від GLOBUS ви маєте право подати на громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Це доступна можливість для цілої родини – квиток на європейське життя. Громадянство Румунії вигідніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша компанія вже п’ятнадцять років знаходить можливості українцям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не гайте свій час – Європа чекає!