26.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунський паспорт ціна 2017

Румунський паспорт ціна 2017

Нині дедалі більше громадян замислюються, яку державу обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Через це останніми роками відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це реально відкриті можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у ЄС, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у відкритті віз, право довше бути у різних країнах.

Дуже важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість просто піти на роботу у іноземній державі, маючи справді велику зарплату. Додатково це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Необхідно фахово розбиратися у законах, знати всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, та строки перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Подібна допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає надання свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу запитуваність зараз має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як оформити візу. Процес надання румунського громадянства включає дії з збором документів, 2 візити в консульські установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все витрачається від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста задача. Тому важливо обрати собі досвідченого порадника. Наші менеджери GLOBUS створили чіткий алгоритм, як належно отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите час надання румунського громадянства. Цей процес не передбачає зайвих витрат, надаємо можливість виплат частинами. Крім того, саме від GLOBUS ви набуваєте змогу подати на паспорт ЄС для своїх дітей за простою програмою. Це справжня можливість для всієї сім’ї – шанс на перспективне життя. Паспорт Євросоюзу краще за найкращу візу, бо це – назавжди!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям відкривати світ. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій родині. Не марнуйте свій час – весь світ чекає!