24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунський паспорт Тернопіль

Румунський паспорт Тернопіль

Зараз дедалі більше українців замислюються, яку іноземну країну обрати для більших заробітків. Багато хто мріє про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

З огляду на це, останнім часом великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно широкі можливості для українця! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не тільки у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, право довше перебувати у різних країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у багатьох країнах, заробляти дійсно хорошу платню. До того ж, це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законодавстві, розуміти всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, та терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Така підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні опрацювання, супровід та підготовку для набуття громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає надання свідоцтва про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як відкрити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає дії з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Зазвичай на все витрачається від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста програма. Дуже важливо обрати собі обізнаного помічника. Профільні менеджери GLOBUS сформували зрозумілий алгоритм, як належно отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви суттєво скоротите час набуття європейського паспорта. Цей процес не вимагає зайвих витрат, є опцію виплат частинами. До того ж, саме з GLOBUS ви набуваєте змогу оформити паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за простою процедурою. Крута доступна можливість для всієї родини – квиток на перспективне майбутнє. Громадянство ЄС краще за будь-яку візу, адже це – пожиттєво!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості українцям пізнавати світ. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте Ваш час – ЄС чекає!