17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Румунський паспорт переваги

Румунський паспорт переваги

На сьогодні щораз більше наших співвітчизників замислюються, яку країну обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про виїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому останніми роками великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це справді хороші можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у Європі, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у оформленні віз, можливість довше перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у іноземній державі, маючи дійсно велику зарплату. До того ж, це – всі позитиви соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Слід добре розбиратися у законах, розуміти всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, а також строки перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги професіоналів. Ця послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові консультації, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення документів про отримане громадянство.

Найбільшу популярність на разі показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так просто, як відкрити візу. Процедура надання румунського громадянства включає роботу з пакетом документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова задача. Через це важливо мати при собі досвідченого порадника. Фахові менеджери GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, що допоможе належно отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви вигідно зменшите час надання європейського громадянства. Наш процес не передбачає незапланованих витрат, існує можливість виплат поетапно. Між іншим, саме з GLOBUS ви набуваєте змогу подати на громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для цілої сім’ї – квиток на перспективне майбутнє. Громадянство Румунії краще за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша фірма вже п’ятнадцять років допомагає українцям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте свій час – ЄС чекає!