10.3 C
Kyiv
Неділя, Жовтень 21, 2018

Румунський паспорт Львів

Румунський паспорт Львів

Нині дедалі більше людей замислюються, яку державу обрати для більших заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

Через це останнім часом відчутною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально хороші можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не тільки у Європі, а й у решті світу. Це безперешкодний перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у відкритті віз, право довго бути у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у багатьох країнах, заробляти дійсно велику зарплату. Додатково це – всі плюси соціального захисту, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського паспорта насправді – непросто. Слід фахово розбиратися у законодавстві, знати всі необхідні етапи з набуття громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, багато українців залучають послуги професіоналів. Ця допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для присвоєння громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання документів про отримане громадянство.

Найбільшу запитуваність зараз показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як оформити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає дії з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все потрібно від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і непроста програма. Через це важливо залучити собі обізнаного порадника. Наші співробітники GLOBUS створили оптимальний алгоритм, як належно отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви суттєво зменшите час набуття європейського паспорта. Наш алгоритм не передбачає незапланованих витрат, є опцію оплати частинами. До того ж, саме з GLOBUS ви набуваєте змогу подати на громадянство ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною процедурою. Це доступна можливість для цілої родини – шанс на перспективне майбутнє. Паспорт ЄС зручніше за найкращу візу, бо це – постійне!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям пізнавати світ. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте свій час – Європа так близько!