24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунський паспорт купити 2018

Румунський паспорт купити 2018

Сьогодні щораз більше громадян замислюються, яку країну обрати для кращих заробітків. Багато хто міркує про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Тому останнім часом значною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно хороші можливості для Вас! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не лише у Європі, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох границь, відсутність потреби у відкритті віз, право довго бути у різних країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у іноземній державі, заробляти порівняно хорошу платню. Додатково це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Слід вільно розбиратися у законодавстві, розуміти всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, а також строки перебігу цього процесу.

Аби офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців залучають послуги обізнаних компаній. Така підтримка включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає надання документів про отримане громадянство.

Найбільшу популярність зараз має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не настільки просто, як оформити візу. Процедура надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, приймання громадянства та видачу паспорта Румунії. Переважно на це витрачається від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Через це важливо обрати собі досвідченого порадника. Фахові менеджери GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, як найшвидше отримати паспорт Румунії. Співпрацюючи з GLOBUS, ви вигідно скоротите тривалість набуття європейського громадянства. Наш алгоритм не вимагає незапланованих розтрат, надаємо опцію оплати поетапно. Крім того, саме від GLOBUS ви набуваєте змогу оформити паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною процедурою. Це реальна можливість для цілої сім’ї – шанс на перспективне життя. Громадянство Євросоюзу зручніше за будь-яку візу, бо це – постійне!

Наша компанія вже 15 років допомагає українцям відкривати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій родині. Не гайте свій час – Європа чекає!