8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунський паспорт купити 2017

Румунський паспорт купити 2017

Нині дедалі більше громадян замислюються, яку точку призначення обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Тому останнім часом відчутною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально хороші можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед його власником величезні перспективи не лише у Європі, а й у решті світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, зникнення потреби у відкритті віз, право довго перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у іноземній державі, заробляти порівняно хорошу платню. Також це – всі бонуси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського паспорта насправді – непросто. Необхідно добре орієнтуватися у законах, знати всі належні етапи з набуття громадянства ЄС, а також терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Подібна допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом роботи стає видача свідоцтва про нове громадянство.

Найбільшу популярність зараз показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає роботу з пакетом документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на все йде від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста процедура. Дуже важливо обрати собі досвідченого порадника. Фахові менеджери GLOBUS сформували оптимальний алгоритм, як належно отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите час надання румунського паспорта. Наш процес не вимагає зайвих витрат, існує опцію оплати частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви маєте змогу оформити громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Це реальна можливість для всієї родини – шанс на європейське майбутнє. Паспорт ЄС зручніше за будь-яку візу, адже це – назавжди!

Наша фірма вже 15 років допомагає українцям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте Ваш час – ЄС так близько!