10.4 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 18, 2018

Румунський паспорт купить

Румунський паспорт купить

Зараз все більше людей замислюються, яку державу обрати для більших заробітків. Багато хто мріє про переїзд в інші країни для постійного проживання.

Через це впродовж цих років значною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це дійсно відкриті можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед його власником величезні перспективи не тільки у Європі, а й у решті світу. Це безперешкодний перетин багатьох кордонів, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довго перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи справді велику зарплату. До того ж, це – всі бонуси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського громадянства насправді – непросто. Необхідно вільно орієнтуватися у законах, розуміти всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців залучають послуги професіоналів. Подібна підтримка включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу запитуваність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки просто, як оформити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає роботу з пакетом документів, 2 візити в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Переважно на все витрачається від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і непроста програма. Тому важливо обрати собі досвідченого порадника. Наші менеджери GLOBUS склали зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно скоротите час надання європейського громадянства. Наш процес не вимагає зайвих витрат, існує можливість оплати частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви набуваєте право подати на паспорт ЄС для ваших дітей за спрощеною програмою. Крута реальна можливість для цілої родини – шанс на перспективне майбутнє. Паспорт ЄС зручніше за найкращу візу, бо це – пожиттєво!

Наша фірма тривалих 15 років знаходить можливості людям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій сім’ї. Не гайте Ваш час – весь світ чекає!