16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунський паспорт документи

Румунський паспорт документи

На сьогодні дедалі більше українців замислюються, яку державу обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Тому впродовж цих років великою популярністю користується одержання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально широкі можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у ЄС, а й у решті світу. Це безпроблемний перетин багатьох границь, відсутність потреби у оформленні віз, право довше бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта країни ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто піти на роботу у іноземній державі, заробляти справді велику зарплату. Також це – всі бонуси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно добре орієнтуватися у законодавстві, знати всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, та строки перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців залучають послуги професіоналів. Така допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові опрацювання, супровід та інформування для присвоєння громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення документів про нове громадянство.

Велику запитуваність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не так легко, як відкрити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає дії з пакетом документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і непроста задача. Через це важливо залучити собі обізнаного порадника. Профільні співробітники GLOBUS сформували чіткий алгоритм, що допоможе належно отримати Ваш паспорт ЄС. Співпрацюючи з GLOBUS, ви вигідно зменшите тривалість надання європейського громадянства. Наш алгоритм не передбачає незапланованих витрат, є змогу виплат частинами. До того ж, саме від GLOBUS ви набуваєте змогу оформити громадянство ЄС для своїх дітей за простою програмою. Крута реальна можливість для цілої сім’ї – шанс на перспективне життя. Паспорт Румунії зручніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості українцям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не марнуйте Ваш час – весь світ чекає!