17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Румунський паспорт для українця

Румунський паспорт для українця

Сьогодні все більше громадян замислюються, яку точку призначення обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Тому останніми роками відчутною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно широкі можливості для українця! Отримання європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безперешкодний перетин багатьох границь, зникнення потреби у оформленні віз, право довше перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у багатьох країнах, маючи порівняно хорошу зарплату. До того ж, це – всі плюси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законах, знати всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги професіоналів. Така допомога включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для набуття громадянства ЄС. Результатом роботи стає видача свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу запитуваність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як оформити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає дії з збором документів, 2 візити в консульські установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на це йде від півроку до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста програма. Дуже важливо мати при собі надійного порадника. Профільні менеджери GLOBUS створили оптимальний алгоритм, як найшвидше отримати паспорт Румунії. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво зменшите тривалість надання європейського громадянства. Цей алгоритм не передбачає незапланованих витрат, існує змогу виплат поетапно. Крім того, саме з GLOBUS ви маєте змогу оформити громадянство ЄС для своїх дітей за простою програмою. Крута реальна можливість для всієї сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Паспорт ЄС вигідніше за найкращу візу, адже це – назавжди!

Наша компанія вже п’ятнадцять років допомагає українцям відкривати світ. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте свій час – весь світ так близько!