16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунський паспорт Чернівці

Румунський паспорт Чернівці

На сьогодні все більше громадян замислюються, яку точку призначення обрати для більших заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Тому впродовж цих років великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально відкриті можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у ЄС, а й у решті світу. Це безпроблемний перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довше бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість офіційно працевлаштуватися у іноземній державі, маючи порівняно хорошу зарплату. Додатково це – всі плюси соціального захисту, безпеки, інших благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства насправді – непросто. Слід фахово розбиратися у законодавстві, розуміти всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, а також строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, багато українців користуються з послуги обізнаних компаній. Ця підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає оформлення документів про нове громадянство.

Велику популярність на разі показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не так просто, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства включає дії з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на все витрачається від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова програма. Дуже важливо обрати собі обізнаного помічника. Фахові менеджери GLOBUS сформували чіткий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите час набуття румунського паспорта. Наш алгоритм не передбачає зайвих розтрат, надаємо опцію оплати поетапно. До того ж, саме від GLOBUS ви набуваєте змогу оформити паспорт ЄС для ваших дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для всієї сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Громадянство Євросоюзу зручніше за будь-яку візу, бо це – назавжди!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років знаходить можливості українцям пізнавати Європу. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і близьким. Не марнуйте Ваш час – Європа так близько!