16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунські документи

Румунські документи

На сьогодні все більше людей замислюються, яку іноземну країну обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про виїзд в інші країни для постійного проживання.

З огляду на це, останнім часом значною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно відкриті можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, відсутність потреби у оформленні віз, можливість довше перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість без проблем піти на роботу у багатьох країнах, маючи порівняно хорошу зарплату. Також це – всі бонуси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Слід вільно розбиратися у законодавстві, знати всі необхідні етапи з набуття громадянства ЄС, а також терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Така послуга включає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові опрацювання, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення документів про нове громадянство.

Найбільшу запитуваність нині має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так легко, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії передбачає дії з пакетом документів, 2 візити в консульські установи, приймання громадянства та видачу паспорта ЄС. Зазвичай на все йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова процедура. Через це важливо обрати собі досвідченого порадника. Наші менеджери GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, як найшвидше отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво скоротите тривалість набуття румунського паспорта. Цей процес не вимагає зайвих розтрат, надаємо опцію виплат частинами. До того ж, саме з GLOBUS ви одержите право подати на громадянство ЄС для ваших дітей за спрощеною процедурою. Крута доступна можливість для всієї сім’ї – шанс на європейське майбутнє. Громадянство Румунії краще за будь-яку візу, адже це – пожиттєво!

Наша фірма тривалих п’ятнадцять років допомагає українцям відкривати Європу. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не гайте Ваш час – весь світ чекає!