5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Румунське громадянство

Румунське громадянство

Нині дедалі більше людей замислюються, яку державу обрати для вищих заробітків. Багато хто думає про еміграцію в інші країни для постійного проживання.

Тому впродовж цих років великою популярністю користується отримання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це дійсно відкриті можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні шанси не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у оформленні віз, право довго бути у різних країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто піти на роботу у іноземній державі, заробляти справді хорошу зарплату. До того ж, це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського паспорта насправді – непросто. Слід добре розбиратися у законодавстві, знати всі належні кроки з отримання громадянства ЄС, та терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Така підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом роботи стає оформлення документів про нове громадянство.

Велику популярність зараз показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає дії з пакетом документів, 2 візити в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на все потрібно від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова задача. Дуже важливо залучити собі досвідченого помічника. Профільні співробітники GLOBUS сформували чіткий алгоритм, як належно отримати Ваш паспорт ЄС. Співпрацюючи з GLOBUS, ви відчутно зменшите час отримання європейського паспорта. Цей алгоритм не вимагає зайвих розтрат, існує змогу оплати поетапно. Між іншим, саме з GLOBUS ви набуваєте право оформити громадянство ЄС для ваших дітей за спрощеною програмою. Це доступна можливість для всієї сім’ї – шанс на європейське життя. Паспорт Євросоюзу вигідніше за будь-яку візу, адже це – пожиттєво!

Наша фірма вже 15 років допомагає людям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте свій час – весь світ чекає!