17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Румунське громадянство ціна

Румунське громадянство ціна

На сьогодні все більше людей замислюються, яку державу обрати для вищих заробітків. Багато хто мріє про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому впродовж цих років значною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це справді відкриті можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довго бути у різних країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у багатьох країнах, маючи справді велику зарплату. Додатково це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, звичних благ громадянства ЄС. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Необхідно вільно орієнтуватися у законах, розуміти всі належні кроки з набуття громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Подібна допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й юридичні консультації, супровід та інформування для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає оформлення свідоцтва про нове громадянство.

Найбільшу популярність на разі має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так легко, як оформити візу. Процедура надання румунського громадянства передбачає дії з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, приймання громадянства та оформлення паспорта ЄС. Переважно на все потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста процедура. Дуже важливо залучити собі надійного порадника. Фахові менеджери GLOBUS склали чіткий алгоритм, що допоможе належно отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите час набуття румунського громадянства. Цей процес не вимагає незапланованих витрат, надаємо опцію виплат поетапно. Між іншим, саме від GLOBUS ви одержите змогу подати на паспорт ЄС для ваших дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для цілої родини – шанс на перспективне життя. Паспорт ЄС зручніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша фірма вже 15 років допомагає людям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо станемо в нагоді Вам і близьким. Не марнуйте Ваш час – Європа чекає!