14.6 C
Kyiv
Неділя, Вересень 23, 2018

Румунське громадянство для українців

Румунське громадянство для українців

Тепер щораз більше українців замислюються, яку точку призначення обрати для більших заробітків. Багато хто міркує про переїзд в інші країни для постійного проживання.

З огляду на це, останнім часом відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально відкриті можливості для Вас! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у ЄС, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох границь, зникнення потреби у оформленні віз, можливість довше перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у іноземній державі, заробляти дійсно хорошу платню. Також це – всі бонуси соціального захисту, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно вільно орієнтуватися у законах, знати всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, та терміни реалізації цього процесу.

Аби офіційно запустити шлях до громадянства, багато українців залучають послуги обізнаних компаній. Така послуга включає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та підготовку для набуття паспорта ЄС. Результатом цих кроків стає видача документів про отримане громадянство.

Велику запитуваність зараз показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не настільки легко, як оформити візу. Процес надання громадянства Румунії включає роботу з збором документів, 2 візити в уповноважені установи, приймання громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на все потрібно від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста задача. Через це важливо обрати собі обізнаного порадника. Профільні співробітники GLOBUS сформували зрозумілий алгоритм, що допоможе належно отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво зменшите тривалість набуття європейського паспорта. Цей алгоритм не передбачає зайвих витрат, є опцію виплат частинами. До того ж, саме від GLOBUS ви одержите право подати на паспорт ЄС для своїх дітей за простою процедурою. Крута доступна можливість для всієї сім’ї – квиток на перспективне життя. Паспорт ЄС зручніше за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша фірма вже п’ятнадцять років допомагає українцям пізнавати Європу. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не гайте Ваш час – ЄС так близько!