14.6 C
Kyiv
Неділя, Вересень 23, 2018

Румунське громадянство для українців 2018

Румунське громадянство для українців 2018

Нині дедалі більше українців замислюються, яку іноземну країну обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про еміграцію в інші країни для тривалого проживання.

Тому останніми роками відчутною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це дійсно широкі можливості для кожного! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не лише у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох границь, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довше перебувати у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість без проблем працевлаштуватися у іноземній державі, заробляти дійсно велику зарплату. До того ж, це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним за кордоном. Процедура отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законодавстві, знати всі необхідні етапи з отримання громадянства ЄС, а також терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги обізнаних компаній. Така послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й юридичні консультації, супровід та підготовку для присвоєння громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання свідоцтва про нове громадянство.

Велику запитуваність на разі показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії дійсно не так просто, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства включає роботу з збором документів, 2 візити в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Переважно на це витрачається від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста процедура. Дуже важливо обрати собі обізнаного порадника. Наші менеджери GLOBUS створили зрозумілий алгоритм, що допоможе найшвидше отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно скоротите час надання європейського громадянства. Цей процес не вимагає незапланованих розтрат, існує опцію оплати частинами. До того ж, саме від GLOBUS ви одержите змогу подати на паспорт ЄС для ваших дітей за спрощеною програмою. Крута реальна можливість для цілої родини – шанс на перспективне життя. Паспорт Євросоюзу вигідніше за будь-яку візу, адже це – назавжди!

Наша фірма вже 15 років знаходить можливості українцям відкривати світ. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте свій час – весь світ так близько!