17.3 C
Kyiv
Вівторок, Жовтень 16, 2018

Румунське громадянство для українців 2017

Румунське громадянство для українців 2017

Тепер щораз більше українців замислюються, яку точку призначення обрати для вигідніших заробітків. Багато хто мріє про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Через це останніми роками великою популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально широкі можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у ЄС, а й у решті світу. Це безперешкодний перетин багатьох кордонів, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довше перебувати у різних країнах.

Вкрай важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто піти на роботу у багатьох країнах, маючи справді хорошу платню. Додатково це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, інших благ громадян ЄС. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу без перебільшень – непросто. Необхідно вільно орієнтуватися у законах, знати всі необхідні етапи з набуття громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги професіоналів. Така допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для присвоєння паспорта ЄС. Результатом всіх етапів стає оформлення свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу популярність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не настільки просто, як оформити візу. Процес надання громадянства Румунії включає роботу з збором документів, 2 поїздки в уповноважені установи, прийняття громадянства та оформлення паспорта Румунії. Переважно на це йде від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова процедура. Дуже важливо мати при собі досвідченого порадника. Фахові менеджери GLOBUS склали оптимальний алгоритм, що допоможе належно отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви вигідно зменшите час отримання румунського громадянства. Наш процес не передбачає незапланованих розтрат, є опцію виплат частинами. Між іншим, саме з GLOBUS ви маєте змогу оформити паспорт ЄС для своїх дітей за простою програмою. Це справжня можливість для цілої сім’ї – шанс на перспективне життя. Громадянство ЄС краще за найкращу візу, адже це – постійне!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям пізнавати світ. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і близьким. Не марнуйте свій час – Європа чекає!