14.6 C
Kyiv
Неділя, Вересень 23, 2018

Румунське громадянство Чернівці

Румунське громадянство Чернівці

Тепер щораз більше громадян замислюються, яку державу обрати для вищих заробітків. Багато хто думає про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Через це впродовж цих років значною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Найчастіше це громадянство сусідніх країн, тобто громадянство ЄС.

Паспорт Євросоюзу – це дійсно відкриті можливості для Вас! Набуття європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у Європі, а й по всьому світу. Це безпроблемний перетин багатьох границь, відсутність потреби у оформленні віз, право довго бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що власник паспорта країни ЄС отримує багато прав, про які ми і досі мріємо. Це можливість просто піти на роботу у іноземній державі, маючи дійсно велику зарплату. Також це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу бути дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Слід вільно розбиратися у законах, розуміти всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, та терміни реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, багато українців користуються з послуги професіоналів. Така допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та інформування для набуття громадянства ЄС. Результатом всіх етапів стає оформлення документів про нове громадянство.

Велику запитуваність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як оформити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає дії з пакетом документів, 2 поїздки в консульські установи, прийняття громадянства та видачу паспорта Румунії. Переважно на це потрібно від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова програма. Дуже важливо обрати собі надійного порадника. Фахові співробітники GLOBUS склали оптимальний алгоритм, як найшвидше отримати паспорт Румунії. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви суттєво скоротите час надання європейського громадянства. Наш процес не вимагає незапланованих розтрат, є опцію оплати частинами. Крім того, саме від GLOBUS ви маєте право оформити громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною програмою. Це реальна можливість для всієї родини – шанс на перспективне життя. Паспорт Румунії краще за будь-яку візу, бо це – постійне!

Наша фірма вже п’ятнадцять років допомагає людям відкривати закордон. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не гайте свій час – ЄС чекає!