16 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Румунське громадянство 2018

Румунське громадянство 2018

Сьогодні все більше наших співвітчизників замислюються, яку точку призначення обрати для кращих заробітків. Багато хто думає про переїзд в інші країни для постійного проживання.

З огляду на це, останніми роками значною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це реально хороші можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед його власником величезні шанси не тільки у Європі, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у відкритті віз, можливість довше перебувати у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми ще тільки мріємо. Це можливість просто піти на роботу у іноземній державі, маючи дійсно хорошу платню. До того ж, це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, інших благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського статусу насправді – непросто. Необхідно вільно розбиратися у законах, знати всі необхідні етапи з набуття громадянства ЄС, та строки реалізації цього процесу.

Для того, щоб офіційно розпочати шлях до громадянства, більшість українців залучають послуги обізнаних компаній. Ця послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці паперів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання документів про нове громадянство.

Найбільшу популярність нині має румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не так легко, як відкрити візу. Процедура надання громадянства Румунії включає роботу з збором документів, 2 візити в уповноважені установи, приймання громадянства та видачу паспорта Румунії. Зазвичай на все потрібно від кількох місяців до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова процедура. Тому важливо мати при собі надійного помічника. Наші менеджери GLOBUS склали чіткий алгоритм, як належно отримати румунський паспорт. Співпрацюючи з GLOBUS, ви вигідно зменшите час отримання європейського паспорта. Наш алгоритм не передбачає зайвих розтрат, надаємо опцію виплат частинами. До того ж, саме з GLOBUS ви одержите право оформити громадянство ЄС для своїх дітей за простою процедурою. Крута справжня можливість для цілої сім’ї – квиток на перспективне майбутнє. Громадянство Румунії вигідніше за найкращу візу, бо це – постійне!

Наша компанія вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям пізнавати світ. Ми будемо раді, якщо допоможемо Вам і близьким. Не марнуйте Ваш час – ЄС так близько!