9 C
Kyiv
Субота, Жовтень 20, 2018

Румунське громадянство 2017

Румунське громадянство 2017

На сьогодні все більше громадян замислюються, яку країну обрати для більших заробітків. Багато хто думає про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Через це впродовж цих років значною популярністю користується оформлення іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це справді хороші можливості для кожного! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні перспективи не лише у ЄС, а й у решті світу. Це безперешкодний перетин багатьох обмежень, зникнення потреби у відкритті віз, право довго бути у різних країнах.

Дуже важливо, що громадянин однієї з країн ЄС отримує багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість офіційно піти на роботу у іноземній державі, заробляти порівняно велику платню. Також це – всі бонуси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає почуватися дійсно рівним у Європі. Процедура отримання європейського паспорта насправді – непросто. Слід фахово орієнтуватися у законодавстві, знати всі необхідні кроки з отримання громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити шлях до громадянства, більшість українців користуються з послуги професіоналів. Ця підтримка передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові опрацювання, супровід та підготовку для набуття громадянства ЄС. Результатом цих кроків стає надання документів про отримане громадянство.

Найбільшу популярність нині показує румунське громадянство. Отримати паспорт Румунії далеко не настільки просто, як оформити візу. Процес надання громадянства Румунії передбачає дії з пакетом документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та видачу паспорта Румунії. Переважно на це потрібно від півроку до року. Громадянство Румунії – клопітка і багатопланова процедура. Через це важливо мати при собі обізнаного порадника. Профільні співробітники GLOBUS склали оптимальний алгоритм, як найшвидше отримати румунський паспорт. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви відчутно зменшите час надання європейського паспорта. Наш процес не передбачає зайвих розтрат, надаємо змогу виплат частинами. До того ж, саме від GLOBUS ви одержите право оформити громадянство ЄС для своїх дітей за простою програмою. Крута доступна можливість для всієї сім’ї – квиток на європейське життя. Громадянство Румунії вигідніше за будь-яку візу, бо це – пожиттєво!

Наша фірма вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям пізнавати закордон. Ми щасливі, якщо допоможемо Вам і Вашій родині. Не гайте Ваш час – ЄС так близько!